ПОЧЕТНА
ДОМЕНИ
ПРАШАЊА
ПРАВИЛА
ЗА НАС
КОНТАКТ
    Добродојдовте кај нас!
    Ве покануваме да ги погледнете нашите услуги, кои ги презентираме тука. Ќе бидеме среќни ако и Вие станете дел од сите оние, кои веќе одбраа од овие наши услуги за нивните веб страници и не го кријат задоволството поради тоа.
    Ние имаме тим со долгогодишно искуство во областа на хостирањето, пропратено со регистрација на домени и други услуги поврзани со веб страниците. Одговорниот и професионален пристап кон работата придонесува секојдневно да расте бројот на наши задоволни клиенти. Својствено за нас е и тоа што се трудиме со прифатливи цени постојано да бидеме привлечни и за оние со најприбирливи вкусови.
    Нашите сервери се стабилни и брзи, според најнова технологија. На нив ги нудиме овие пакети за хостирање, водејќи сметка да бидат за сечиј џеб и потреба:
За кој било купен пакет за хостирање до 02.08.2024 ќе добиете 25% попуст од неговата долунаведена цена. Побрзајте, искористете го ова по повод Македонскиот национален празник Илинден!
    Цените се дадени во USD (американски долар), а имате две опции за плаќање. Првата е со кредитна/дебитна картичка без дополнителни трошоци (се врши едноставно и сигурно, не е потребна никаква регистрација). Втората е на фактура во денарска противвредност со 18% ДДВ. Откако ќе ја направите нарачката, ние веднаш ќе Ви испратиме објаснување за постапката во врска со платежната опција која ќе ја изберете.
    Вашата нарачка за кој било од нашите пакети за хостирање можете да ја извршите едноставно кликнувајќи на копчето подолу:
©  BigBigHost.com - Сите права задржани